Allplan

ALLPLAN, Mühendislik Profesyonellerini Altyapının Geleceği Üzerine Dijital Konferansa Davet Ediyor

Uluslararası mühendislik firmalarının en iyi uygulamalarına ve pratik iş akışlarına veya günlük tasarım çalışmalarına odaklanın

Münih, 23 Mart 2022 – ALLPLAN, 4 Mayıs 2022’deki ikinci sanal Geleceği İnşa Et – ALLPLAN Altyapı Dijital Konferansına davet ediyor. Etkinlik, köprü ve yol yapımından çözümlere ve uluslararası pratik örneklere odaklanacak. Programda, dünya çapında başarılı mühendislik firmaları ve Allplan ürün uzmanlarından 11 heyecan verici uzman sunumu yer alıyor. Katılımcılar ayrıca, entegre dijital altyapı çözümlerinin şimdi ve gelecekte nasıl göründüğünü görmeyi ve günlük iş için pratik uygulama ve iş akışlarını görmenin faydasını görmeyi bekleyebilirler

Müşterilerimizin tasarımdan inşaata kadar verimlilik için altyapı projelerini optimize etmelerini sağlamak istiyoruz. ALLPLAN CEO’su Dr. Detlef Schneider, “Tasarımdan inşaata stratejimizin özü budur” diyor. “Dijital konferansımızda, altyapı projelerindeki paydaşları çevrimiçi ağ kurmak, trendler hakkında bilgi edinmek ve başarılı bir geleceğe hazırlanmak için bir araya getiriyoruz.”

Dünyanın dört bir yanından altyapı projeleri

Bu sanal konferans, yollar ve köprüler için Allplan altyapı tasarım çözümleri üzerine sunumlarla başlayacak. Ürün uzmanları, mevcut çözümleri sunmanın yanı sıra köprüler, arazi ve yolların modellenmesi için ipuçları ve püf noktaları sağlayacaktır. Visual Scripting ve PythonParts ile parametrik modelleme gibi yöntemleri içeren yeni bir otomatik köprü modelleme süreci sunulacak.

Uluslararası müşteriler, Avrupa’nın en büyük altyapı projesi olan Grand Paris Express’ten Portekiz’deki metro ağına, Brezilya’daki bir demiryolu köprüsüne, İsviçre’deki bir yol inşaatı projesine ve birkaç etkileyici köprü inşaatına kadar her boyutta ve karmaşıklıkta altyapı projelerini sunacaklar. Çin, Kuzey Amerika, Hırvatistan, Almanya ve Romanya’da projeler. İlgili mühendisler, projeleri sırasındaki en iyi uygulamalar ve deneyimler hakkında rapor verecek.

Lider mühendislerle sohbet odaları ve çevrimiçi tartışmalar

Yol, arazi ve köprü modellemesi, köprü analizi, donatı detaylandırması, BIM ve birlikte çalışabilirliğe kadar çok çeşitli konularda çevrimiçi tartışmalar için uzmanlar tarafından barındırılan bir dizi sohbet odası olacak. Konferans İngilizce yapılacaktır – sabah ve öğleden sonra. Katılım ücretsizdir.

Daha fazla bilgi ve kayıt: Geleceği İnşa Et – ALLPLAN Altyapı Dijital Konferansı

error: Content is protected !!