Kampanyalar

Uluslararası Allplan Visual Scripting (Görsel Kodlama) yarışmasında ilk beşte Türkiye’den iki mühendis birden…

Kazananlara tebrikler!

2020’nin başlarında bir Allplan Visual Scripting yarışması düzenledik ve katılımcılara cazip ödüller kazanma şansı verdik.

Katılımcıların sunumları konusunda çok heyecanlandık ve favorilerimizi herkesin görmesi için yayınlamaya karar verdik.

Kazananları görmek için aşağı kaydırın!

Allplan Görsel Kodlama ile ilgili güncellemeleri ve gelecekteki bilgileri almak ister misiniz? Aşağıdaki iletişim listemize abone olun!

Tema: İnsanların keşfetmesi için tasarlanmış bir mimari / mühendislik yeri için bir senaryo oluşturun! En önemlisi: Tasarımda dinamik bir şekilde değişiklik yapılabilmesi için parametrik olarak kontrol edilmesi gerekir. Tabii ki aynı zamanda estetik, eğlenceli ve keşfetmesi ilginç olmalı!

Birincilik kazanan: Belçika'dan Niels Calicchia

İkincilik kazanan: Macaristan'dan Aziz Sakr

Jüri Niels’in tasarımını çok havalı buldu! Niels, modeli çok esnek hale getirmek için birden çok tutamaç ekledi. Görev en iyi projesinde anlaşıldı ve senaryo doğru bir şekilde yürütüldü.

 

Yeni Microsoft® Surface Go’nuz için tebrikler Niels!

Aziz, bir senaryoda Kolezyum’u yeniden inşa etmeyi başardı. Jüri bu fikirden ve görevin ne kadar iyi yerine getirildiğinden etkilendi. “Gerçek” bir şablon kullanmanın ne harika bir yolu!

Tebrikler Aziz, Amazon kuponunuzun keyfini çıkarın!

01_Niels

Üçüncülük kazanan: Bilal Faruk Şahin Türkiye'den

Bilal, yarışma için üst, orta ve alt yarıçap gibi birçok bölümde değiştirilebilen bütün bir stadyum inşa etmeyi başardı. Buradaki en etkileyici şey, kaydırıcının kullanılmasıydı! Jüri formu beğendi ve modelde net bir yapı vardı.

Tebrikler Bilal, Amazon kuponunuzun keyfini çıkarın!

Dördüncülük kazanan: Zeki Harputoğlu Türkiye'den

Jürimizi şaşırtan bir diğer fikir de Zeki’nin Havalimanı Terminali oldu. Gelecekte havalimanlarımızın tasarımlarında bu senaryo kadar esnek hale gelebileceğini hayal edin, burada havalimanı ölçümleri özelleştirilebilir, ancak tasarım aynı zamanda hizmet vermesi gereken uçak sayısına bağlı olarak ihtiyaçlara da tepki veriyor!

Tebrikler Zeki, Amazon kuponunuzun keyfini çıkarın!

Beşincilik kazanan: Riccardo Fontana İtalya'dan

Bazen bir keşif yeri de eğlenceli bir oyuna entegre edilebilir! Riccardo’nun Domino senaryosu, deneyimi ayarlamak için sayısız olasılık içeriyordu. Ve burada, yine, jüri, parametreleri ayarlamak için bir kaydırıcının kullanıldığını görmekten heyecan duydu.

Ortaya çıkan oyunu görmek isteyenler için Riccardo açıklayıcı bir video bile hazırladı:

Tebrikler Riccardo, Amazon kuponunuzun keyfini çıkarın!

Allplan Görsel Kodlama ile ilgili güncellemeleri ve gelecekteki bilgileri almak ister misiniz? İletişim listemize abone olun!