Kampanyalar

Geleceği İnşa Et: ALLPLAN Kündigt Küresel Zirvesi 2021 an

AEC endüstrisi için küresel BIM çözümleri sağlayıcısı olan ALLPLAN, 20-21 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında “Geleceği İnşa Et – ALLPLAN Küresel Zirvesi” başlıklı ilk sanal konferansını düzenliyor. Endüstri uzmanları, AEC endüstrisindeki yolculuğun nereye gittiği hakkında konuşuyor. Katılımcılar, dijital dönüşümün ne anlama geldiğini öğreniyor ve TEN Brinke, Holzner & Bertagnolli Engineering ve Emch + Berger WSB gibi dünyanın her yerinden müşteri projelerine ilişkin öngörüler alıyor. 30’dan fazla sunumda ürün uzmanları, diğer şeylerin yanı sıra Allplan 2022’nin en önemli işlevlerini sunacaklar.Gelecek sürüm, planlama kalitesini artırmak ve projeleri verimli bir şekilde uygulamak amacıyla, inşa edilebilirlik denilen optimum fizibiliteyi desteklemektedir.

Build the Future: ALLPLAN kündigt Global Summit 2021 an (Grafik: ALLPLAN)

İnşa edilebilirlik veya optimal fizibilite konusu giderek daha merkezi bir rol oynuyor. Bu pratik yaklaşım, bir binanın yalnızca 3B modelde iyi görünmekle kalmayıp, aynı zamanda verimli bir şekilde, yani malzeme, zaman veya para israfı olmadan inşa edilebileceği anlamına gelir. Bu, projenin tüm süreci boyunca açık, işbirliğine dayalı iş süreçleri gerektirir. Allplan 2022’nin gelecek versiyonu, planlamaya dahil olan herkesin iş akışlarını sorunsuz bir şekilde entegre ederek bu süreci destekler.

‘Kurumsal stratejimiz Design to Build’ın odak noktası, müşterilerimizin projelerini planlamadan inşaata kadar verimlilik için optimize etmelerini sağlamaktır’, diye açıklıyor Dr. ALLPLAN’ın CEO’su Detlef Schneider. “Küresel Zirvemizde, mimarları, mühendisleri, imalatçıları ve genel müteahhitleri bir ağ oluşturmak ve en son trendler hakkında bilgilendirmek için bir araya getiriyoruz. Bu şekilde başarılı bir geleceğe hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz.’

ALLPLAN Ürün Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Kevin Lea, ‘ALLPLAN’da veriye dayalı karar vermeyi destekliyoruz ve bu nedenle sağlam temelli kararlar alınmasına ve daha iyi planlama sonuçları elde edilmesine yardımcı oluyoruz’ diye açıklıyor. Kevin Lea, ‘Doğru yazılım çözümleriyle birlikte, inşa edilebilirlik yaklaşımı inşaat süreçlerini optimize etmeye, maliyetleri düşürmeye ve zamandan tasarruf etmeye yardımcı oluyor’ diye devam ediyor.

36 Vorträge in 2 Tagen

Am ersten Tag des ALLPLAN Global Summit dreht sich alles um die neuesten Branchentrends, die Auswirkungen der Digitalisierung und warum Architekten, Ingenieure, Hersteller und Generalunternehmer die Lösungen von ALLPLAN benötigen, um heute und in Zukunft erfolgreich Projekte zu realisieren. CEO Dr. Detlef Schneider und Kevin Lea, SVP Product Management, geben Einblicke in die Unternehmens- und Produktstrategie von ALLPLAN. Darüber hinaus werden Trends zum Stand der Digitalisierung vorgestellt. Branchenkenner Richard Harpham hält die Keynote zum Thema Buildability.

Am zweiten Tag steht die neue Version Allplan 2022 im Mittelpunkt. Produktexperten aus mehr als 10 Ländern stellen die neuesten Werkzeuge und Funktionen der kommenden Version vor – von ersten Schritten, wie sich „Design to Build“ mit Allplan 2022 umsetzen lässt, über die Neuerungen in Allplan 2022 und Allplan Bridge 2022 bis hin zu Tipps und Tricks bei der Modellierung von Brücken, Gelände, Straßen und Stahlbau. Weiterhin gibt es Vorträge zu Planbar 2022, der CAD-Lösung für den Fertigteilbau, sowie zu BIM und der interdisziplinären Zusammenarbeit in Planungs- und Bauprojekten.

Weitere Informationen und Anmeldung: ALLPLAN Global Summit.

Kaynak: Momentum Magazin