ALLPLAN, AEC Profesyonellerini 2021 Küresel Zirvesine davet ediyor

20 Ekim’den itibaren ALLPLAN sizi AEC endüstrisinin küresel sanal zirvesine davet ediyor. 36 oturumda, inşa edilebilirlik, gelecek trendler ve Allplan 2022’deki yenilikler konusu sunulacak.


AEC endüstrisini ne hareket ettiriyor ve dijital bina gelecekte nasıl görünecek? Bunlar, 20 ve 21 Ekim’de İngilizce olarak düzenlenen ‘Geleceği İnşa Et – ALLPLAN Global Summit’ etkinliğinde ele alınan sorulardır. ALLPLAN ilk sanal konferansını düzenliyor ve geniş bir uzmanlık yelpazesini bir araya getiriyor: İki gün boyunca üç paralel akışta yarının tasarımı ve inşası üzerine 36 uzman sunumu yapılacak. Etkinliğin bir bölümü de Allplan ürün yeniliklerine ayrılacak. Etkinliğe giriş ücretsizdir.

Odaklanabilirlik

Bu büyük sanal etkinliğin odak noktası, inşa edilebilirlik veya inşaatta optimal fizibilite konusudur. Dijital araçlar yalnızca mimarların ve mühendislerin işini kolaylaştırmakla kalmamalı, aynı zamanda genel olarak daha verimli – yani malzeme, zaman ve maliyet tasarrufu – inşaata yol açmalıdır. Bunun için gerekli temel, projenin tüm süreci boyunca açık ve işbirliğine dayalı iş akışlarıdır. Etkinliğin ilk gününde ilgili sektör trendleri ve etkileri incelenecek. ALLPLAN CEO’su Dr Detlef Schneider şöyle açıklıyor:

“Başlangıçtan inşaata kadar müşterilerimizin projelerini verimlilik için optimize etmelerini sağlamak, ‘Yapım İçin Tasarım’ kurumsal stratejimizin odak noktasıdır. Küresel Zirvemizde mimarları, mühendisleri, imalatçıları ve genel müteahhitleri ağ oluşturma fırsatları için bir araya getireceğiz ve onları en son trendler hakkında bilgilendireceğiz. Bu şekilde onların başarılı bir geleceğe hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz.”

Allplan 2022: En iyi şekilde inşa edilebilirlik

 

En son sürümüyle Allplan, AEC profesyonelleri için sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş süreçler aracılığıyla inşa edilebilirliği destekler. Allplan’ın performansını ve bütünsel doğasını göstermek için, ondan fazla ülkeden ürün uzmanları, diğerlerinin yanı sıra ikinci gün Allplan 2022 ve Allplan Bridge 2022 çözümlerindeki yenilikleri sunacaklar. Diğer sunumlar köprülerin, arazinin, yolların ve çelik konstrüksiyonun modellenmesine odaklanırken, diğerleri planbar 2022 prekast çözümü veya BIM projelerinde disiplinler arası işbirliği ile ilgilenecek. Böylece katılımcılar, ilk adımlardan özel ipuçlarına ve püf noktalarına kadar, Allplan ile ‘Yapılacak Tasarım’ felsefesinin nasıl uygulanabileceğine dair kapsamlı bir fikir edineceklerdir.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz