Haberler

Aluplan Program Sistemleri CESummit’20 Gümüş Sponsoru oldu

Aluplan Program Sistemleri’nin de gümüş sponsor olarak destek verdiği CESummit, 22-23 Şubat’ta ODTÜ’de 600 katılımcı ve önde gelen firmaların sunumlarıyla gerçekleştirilecek.

Siz de bir an önce yerinizi almak için iacesmetu.org/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnşaat sektörü ve inşaat sektörüyle eşgüdüm içerisinde çalışan disiplinlerdeki şirketlerin sponsorluklarıyla desteklenen ve IACES ODTÜ tarafından düzenlenen bir kariyer zirvesi CESummit.

CESummit amacı itibariyle; sektöründe lokomotif şirketlerin bilgilendirici konuşmalarını, katılımcılara staj ve iş başvurusu fırsatlarını, eğlenceli yarışmaları ve workshopları içermektedir. Geleceğin mimar ve mühendislerini bir araya getiren CESummit, çeşitli ödüller ve hediyeleriyle katılımcılarına ev sahipliği yapmaktadır.

CESummit Nedir?
Her yıl Şubat ayında IACES (International Association of Civil Engineering Students) ODTÜ Yerel komitesi tarafından düzenlenen CESummit, inşaat sektörünün lokomotiflerinin sponsorluklarıyla ve 600’ün üzerindeki öğrenci katılımcısıyla Orta Doğu Teknik Üniversite’sinde düzenlenen, Türkiye’nin en büyük mühendislik ve mimarlık temalı kariyer zirvesidir.

IACES ODTÜ Yerel Komitesi CESummit’le sponsor şirketlerin sektöre dair bilgilendirici konuşmalar yapmalarına, sektörün liderleriyle geleceğin mühendis ve mimarlarını bir araya getirmeyi amaç edinmiştir.

CESummit, katılımcıların staj ve iş başvuruları yapmalarına ve üniversite öğrencilerinin birbirleri ile olan etkileşimine katkıda bulunmaktadır. CESummit’te katılımcılar, etkinlik süresince çeşitli hediye ve ödüllere sahip olurken birbirinden farklı yarışmalar ve atölye çalışmalarıyla eğlenceli ve bilgilendirici vakitler geçirmektedir. CESummit kariyer zirvesinde katılımcılar kariyerlerine yön vermek üzere vizyonlarını genişletirken, akıllarındaki soruları da sorma şansına sahip olurlar. Etkinlik sonunda IACES ODTÜ Yerel Komitesi tarafından katılımcı sertifikası verilmektedir.

CESummit’20 Tanıtım Videosu

CESummit’20 Nasıl Katılabilirim?
Öncelikle etkinliğe kayıt olmanız gerekmektedir. Etkinliğe katılım için konaklamalı ve konaklamasız seçenekler bulunmaktadır

CESummit’20 kayıt için
Detaylı bilgi: