Kampanyalar

Allplan bulut sistemi ‘Allplan Share’ üç ay ücretsiz…

Ev ofis çalışmak durumunda kaldığınız bu dönemde, işlerinizi ve Allplan ile çalışmanızı hızlandırmak amacıyla henüz Türkiye’de kullanımda olmayan Allplan bulut sistemi ‘Allplan Share’ hizmetini siz YGA anlaşmalı müşterilerimiz için üç ay süre ile bedelsiz olarak kullanımınıza açıyoruz.

Allplan Share hizmetini kullanmak istiyorsanız bize { info@aluplanbim.com } bildirmeniz yeterlidir, üç ay geçerli bedelsiz siparişiniz Allplan AG’ye verilecektir.

Allplan bulut çözümü Allplan Share, merkeze LAN bağlantısı olmadan veri depolamak ve projelerde birlikte çalışmaya devam etmek amacıyla Allplan’ı kullanmak için bir uygulamadır.

Dilerseniz yeni bir projeyi, dilerseniz merkezi dosya depolama klasöründeki bir projeyi çalışma arkadaşınızla paylaşabilir, aynı aynı projede çalışma imkanını da elde edersiniz.

Tabii ki, Allplan merkezi bir dosya depolama klasörüne erişmeden ev ofisindeki bir bilgisayara tek bir iş istasyonu olarak yüklenmelidir (aksi takdirde Allplan başlamaz), veya bir Workgroup manager yüklemesinin üyesi ise, bilgisayarın kontrollü olarak alınmış ve LAN dışında tek bir iş istasyonu gibi kullanılıyor olması gereklidir.
Veri erişimi bulut üzerinden çalışır.Bunun anlamı: Proje Allplan Bulut’ta olmalıdır (Allplan Share).
Çalışma, normal tek bir iş istasyonundaki kadar kolaydır. Projeye birden fazla kullanıcıyla aynı anda ulaşabilir ve aynı anda çalışabilirsiniz.