Allplan Architecture

Allplan 2020 Seviyenizi Yükseltin

Seviyenizi yükseltin

Allplan 2020 ile mimarlar ve mühendisler için geleceğe yönelik bir BIM çözümü sunuyoruz. 

Yazılım, özellikle ekipler arası işbirliği alanında yüksek performans ile karakterize edilir ve böylece günlük işlerde daha fazla verimlilik ve üretkenliğe katkıda bulunur. OpenBIM yaklaşımı, proje ortakları ile sorunsuz ve disiplinler arası işbirliğini destekler. 

Yeni sürümün en önemli özelliği, çok çeşitli olası uygulamalarla görsel komut dosyası oluşturmaktır, programlama bilgisine ihtiyaç duymadan “Düğümleri görsel olarak düzenleyip bağlayarak karmaşık şekilleri modelleyin veya otomatik iş akışları oluşturun.“ 

Allplan 2020, mimarlara merdiven ve çatı modellemesi için verimli araçlar sunuyor.

Allplan 2020, Mühendisler için, çelik konstrüksiyondaki yeni özellikler ve köprü inşaatı için yapısal analizlerin yanı sıra görünümler ve bölümler için çeşitli iyileştirmeler taşıyor.

Allplan gerçek sahadan önce sanal ortamda inşa etmenize olanak tanır. Bu sayede, hatalar ve sorunlar tasarım sürecinde belirlenir ve sahadaki gecikmelerin önüne geçilir.

Allplan Architecture bina tasarımı ve inşası için evrensel bir BIM aracıdır. Bulut tabanlı BIM platformu Allplan Bimplus ile, Allplan Architecture eksiksiz bir BIM çözümüdür.

Allplan Engineering ise; inşaat mühendislerinin çalışmalarını gereksinimden ödün vermeksizin yapabileceği, üst düzey BIM çözümüdür. Yüksek performanslı yazılım, mühendislerin bina modellerini, detaylı donatı çizimlerini ve uygulama projelerini araç değişikliğine gerek duymadan yapabilmelerini sağlar.

Günümüzde önem kazanan BIM araçlarıyla BIM’e ilk adımı atın!

Ayrıntılı Bilgi